Новокаховчан запрошують на службу в поліцію

Результат пошуку зображень за запитом "національна поліція"ГУНП  В  ХЕРСОНЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА НОВОКАХОВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ

ЗАПРОШУЮТЬ НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ, ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТИЧАСОВО ТРИМАННЯ, ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СЕКТОРІВ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, ПОЛІЦЕЙСЬКИХ – ВОДІЇВ, А ТАКОЖ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ОБЛІКУ ТА ЗБЕРІГАННЯ РЕЧОВИХ ДОКАЗІВ І ОЗБРОЄННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Якщо ви мрієте обрати професію правоохоронця, стати висококваліфікованим юристом, здобути цікаву та романтичну професію і отримати гарантоване працевлаштування, Вам обов’язково необхідно звернутися до Новокаховського відділу поліції  ГУНП в Херсонській області.

Відбір на посади дільничних офіцерів поліції, поліцейських ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських – водіїв, а також поліцейських з обліку та зберігання речових доказів і озброєння відбудеться з 13.08.2018 по 31.08.2018 року.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

  • громадянство України; вік від 18 років;
  • наявність повної загальної середньої освіти або вищої освіти (для посад дільничних офіцерів поліції);
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»;
  • наявність доброго стану здоров’я, розвинені фізичні дані;
  • вільне володіння українською мовою.

Якщо Вас зацікавила наша інформація і Ви вирішили поєднати своє життя зі службою в поліції, Вам необхідно звернутися до Новокаховського відділ поліції ГУНП в Херсонській області (каб.№215) або за тел. 0506626369 (Захарченко Олександра Володимирівна). Також там Ви отримаєте більш детальну інформацію про умови прийому, оформлення документів на службу та умови працевлаштування.

Сектор кадрового забезпечення Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області