Новокаховчан запрошують відвідати виставку “Моє місце”

5- 6 жовтня заступник директора з виховної роботи  школи №8 Лариса Квітка, практичний психолог Людмила Доровських, соціальний педагог Тетяна Сидорчук, вчитель англійської мови Ірина Барна   відвідали в Херсоні семінар «Сучасні виклики в Україні та проблема солідарності в українському суспільстві» за матеріалами освітньої виставки «Моє місце».

Крім того:  16 учнів Новокаховських  СЗОШ№8 та ЗОШ№1 пройшли  2-денне навчання для гідів, які будуть  представляти виставку «Моє місце» у восьмій школі  протягом двох тижнів з 10 жовтня до 20 жовтня.

  

Вісімнадцять особистих історій проекту «Моє місце» – це долі різних людей, які були вимушені покинути свої домівки в анексованому Криму і у зоні військових дій у Луганській та Донецькій областях і перебратися до Києва, Хмельницького, Луцька, Миколаєва, Сєвєродонецька…

Виставка «Моє місце» створена співробітниками Конгресу національних громад України та громадською організацією Київський освітній центр «Простір толерантності». Організована за підтримки  міністерства закордонних справ Німеччини, програми МАТРА, в рамках проекту: «Зустріч на новому місці: можливості та мережа для молодих внутрішньо переміщених осіб».

Відкриття виставки відбудеться 10 жовтня о 13.00 СЗОШ№8 (актова зала). Виставка буде працювати щоденно з 10 до  20 жовтня (0 13.00 та 14.00). 

 Запрошуємо всіх мешканців міста відвідати експозицію  «Моє місце». Координатор: Лариса Олександрівна Квітка, тел. 0507741027.