Новокаховчанам: Національна служба посередництва  та її відділення

Національна служба посередництва і примирення є постійно діючим державним органом, створеним указом Президента України, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», основним завданням НСПП є поліпшення соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Відділення НСПП в Херсонській області з метою надання допомоги у вирішенні питань здійснює цілеспрямовану роботу щодо сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню та своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), здійснення посередництва й примирення при вирішені колективних трудових спорів (конфліктів), забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам на підприємствах, в установах та організаціях області, виконання на Херсонщині Законів України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», «Про соціальний діалог в Україні», нормативно-правових актів НСПП та розпоряджень голови НСПП.

Відділення національної служби посередництва і примирення в Херсонській області знаходиться за адресою: 73003, м. Херсон, вулиця П. Орлика 15, кб. 525.

e-mail: khersonnspp@ukr.net

сайт: http:// khersonnspp.in.ua