Новокаховчани – «бронзові» призери чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга»

28 березня -1 квітня у столиці  відбувся  фінальний тур чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед команд юнаків 2002 року народження та молодших.

За підсумками попередніх чотирьох турів до фіналу потрапили шість команд: «КСЛІ» м. Київ, «ДВУФК-МСДЮШОР» м. Дніпро, «Збірна» м. Суми, «ОКДЮСШ» м. Чернігів, «ДЮСШ №18» м. Київ та «ДЮСШ» м. Нова Каховка.

Команду  Нової Каховки представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти (директор Петро Бойко): Олександр і  Євгеній Бойки, Костючик Владислав, Гребенюк Петро, Дегтяр Денис, Щербинський  Дмитро та 5 «легіонерів» (Курінний Данило  і Кришталь Владислав з Харківської області, Джуль Микола, Ніколайцев Олексій з Олешківського р-ну і херсонець  Крамаренко Данило) під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойків.

Змагання проводилися за коловою системою з п’яти партій.

Наша команда  впродовж п’яти ігрових днів  обіграла команду «ДЮСШ №18» м. Київ, «Збірна» м. Суми, «ОКДЮСШ» м. Чернігів з однаковим рахунком 3:0 та в надзвичайно напруженій боротьбі поступилася спортсменам «ДВУФК-МСДЮШОР» м. Дніпро (2:3) і лідерам попередніх турів – вихованцям «КСЛІ» з м. Київ (0:3).

За підсумками фінального туру чемпіонату України «Дитяча ліга» серед команд юнаків 2002 року народження до трійки сильніших команд увійшли:

І місце – «КСЛІ», Київ

ІІ місце – «ДВУФК-МСДЮШОР, Дніпро

ІІІ місце – «ДЮСШ», Нова Каховка

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені дипломами та медалями. Вітаємо наших вихованців, їх тренерів з бронзовими нагородами та бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях!

ДЮСШ Новокаховської міської ради висловлює щиру  подяку за допомогу в організації поїздок на змагання міському голові Володимиру Коваленку, управлінню з питань фізичної культури та спорту Херсонської ОДА,  депутатам міськради, відділу освіти (начальник Оксана Якубова), підприємцям Богдану Світлику, Олегу Дімоглову, президенту спортивного клубу «XL» Євгенію Єрашову, підприємству «5 ELEMENT» (директор В. Білий, заступник І. Стойков) та батькам вихованців.