Новокаховчани і таврійчани підтримали екологічну акцію «Зробимо Україну чистою»

27-28 квітня в містах Таврійськ та Нова Каховка відбулося масове прибирання територій в рамках кампанії «Зробимо Україну чистою» , що організовує «Let`s do it, Ukraine».

Першими до роботи долучилися учні ЗОШ №5 м. Таврійськ, які ще 27 квітня розпочали прибирати парк «Залізничників» та прилеглі території від сміття. В результаті було прибрано територію площею 3 гектари, і зібрано 18 великих пакетів або 2 кубометри сміття. В заході прийняло участь 53 особи.

28 квітня кампанія була продовжена у  Новій Каховці,  де студенти груп МХ9216, МХ 9116 Новокаховського агротехнологічного коледжу, учні ЗОШ №10 м. Нова Каховка, працівники Новокаховського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮУ, представники Новокаховського відділення «Ощадбанку України» спільними зусиллями розпочали прибирати паркову зону берегової смуги р. Дніпро. В результаті прибрано 1,5 гектара території, очищено 2 струмки протяжністю 400 метрів. зібрано 15 великих пакетів сміття, або 1,8 кубометри.  В заході прийняло участь 75 осіб.

Всього в заходах 27 та 28 квітня прийняло участь 128 осіб. За що їм велике признання!

Виражаю вдячність корпорації «Біосфера» за продукцію (перчатки та целофанові мішки) та «ІнТайм» за доставку матеріалів.

Таїса Козак, координатор заходу в Новій Каховці, голова НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка»