Новокаховчани – переможці обласної Спартакіади серед збірних команд державних службовців

З 27 по 29 травня 2016 року в смт Лазурне Скадовського району на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» відбулись змагання ХV обласної Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

На урочистому відкритті Спартакіади учасників змагань привітали керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татаринова, заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Оксана Янас, заступник начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Маломуж.

До програми Спартакіади були включені змагання з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок і тенісу настільного.

IMG_0371У Спартакіаді взяли участь 299 державних службовців з 17 збірних команд районів та міст обласного значення та команди обласної державної адміністрації.

Не прийняли участі у змаганнях представники Бериславського, Генічеського, Голопристанського, Іванівського, Нововоронцовського районів та м.Каховки.

Команда обласної державної адміністрації була представлена державними службовцями з організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації, Департаментів фінансів та агропромислового розвитку, управління молоді та спорту, відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області, обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, головного управління Державного казначейства України у Херсонській області, відділу екологічної інспекції в Херсонській області, управлінь Пенсійного фонду України в Херсонські області та у м.Херсоні.

IMG_0470За підсумками змагань переможцями стали:

– з шахів серед чоловіків Новожилов Олександр (обласна державна адміністрація), серед жінок Сесь Дар’я (м. Нова Каховка), у командному заліку – команда Херсонської міської ради;

– з шашок серед чоловіків Єфанов Олександр (м. Херсон), серед жінок Черепанова Світлана (м. Нова Каховка), у командному заліку – команда м.Нової Каховки;

– з настільного тенісу – команда м. Нової Каховки у складі Черепанова Дмитра і Галинської Наталії;

– з волейболу – команда м. Нової Каховки;

– з міні-футболу – команда обласної державної адміністрації.

IMG_0549В загальнокомандному заліку переможцями Спартакіади стали державні службовці збірної команди Нової Каховки, другими – Скадовського району, третіми – обласної державної адміністрації. В окремих видах спорту спортсмени нашого міста досягли таких результатів: завоювали «бронзу»  у змаганнях з футболу, «золото» – з  волейболу, «срібло» у турнірі з  шахів, а також перемогли усіх любителів шашок та настільного тенісу, отримавши першість.

Приємно відзначити, що першість на цій спартакіаді новокаховчани завойовують вже багато років поспіль, починаючи з 2011.

1 3

На урочистому закритті Спартакіади переможців і призерів привітали та нагородили голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова, Володимир Клюцевський, Оксана Янас, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко, Людмила Татаринова та Олександр Маломуж.

За підсумками проведених змагань буде сформована збірна команда Херсонської області для участі у Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців, яка відбудеться у вересні 2016 року.

Побажаємо успіхів та перемог херсонцям у майбутніх змаганнях!