Новокаховчани, приєднуйтесь!

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення — інвалідів, одиноких людей похилого віку, дітей-сиріт, біженців, безпритульних, хворих на туберкульоз і СНІД та поліпшення умов їхнього життя шляхом надання цій категорії громадян адресної матеріальної та натуральної допомоги, в квітні-травні 2014 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом «Місія доброчинності». Новокаховська міська організація Товариства звертається до вас і вашого колективу із закликом допомогти тим, кого вік, хвороба або каліцтво позбавили можливості жити гідно, а також підтримати ініціативу обласних та районних держадміністрацій, обласних, районних, міських, сільських і селищних рад, інших державних та недержавних структур України зі збору пожертв на користь місячника Червоного Хреста по благодійним листам, листам-зверненням та скринькам Червоного Хреста. Просимо також переглянути свої можливості в наданні допомоги в натуральній формі (одяг, взуття, продукти харчування, ліки, засоби гігієни та інше).

Ваші пожертви будуть використані для:
— придбання продуктів харчування, медикаментів, продуктів першої необхідності та передачі їх інвалідам, хворим на туберкульоз, СНІД, багатодітним сім’ям та інтернатам;
— розширення можливостей медико-соціального центру, пункту прокату медичного інвентарю та «Банку одягу» для немічних;
— вдосконалення діяльності патронажної служби сестер милосердя, які обслуговують одиноких непрацездатних людей на дому.
Просимо Вас розглянути пропозицію утворення в колективі первинної ланки Новокаховської міської організації Товариства Червоного Хреста України, вибрати представника, який би брав участь у загальних зборах, що надасть можливість слідкувати за розвитком червоно-хресного руху. Впродовж квітня-травня пропонуємо увазі вашого колективу лекції про туберкульоз, програму оздоровлення населення та заняття з надання першої допомоги в критичних ситуаціях. Зібрані кошти по благодійним листам та гроші за членські внески, а також пожертви в натуральній формі можна передати безпосередньо в міську організацію Товариства Червоного Хреста України за адресою: м.Нова Каховка, вул.М.Букіна, 68 оф. 4-5, тел. 7-14-12.
Часи роботи: понеділок — п’ятниця з 10.00 до 13.00.
Приєднуйтесь до нас і творимо добро разом!