Новокаховчани – призери відкритого кубка Європи з кіокушин карате WKB

Нещодавно в іспанській Барселоні   відбувся відкритий кубок Європи з кіокушин карате WKB. Участь у турнірі взяли  збірні команди з  України, Греції, Румунії, Іспанії, Росії, Швеції, Швейцарії, Польщі, Голандії, Болгарії, Чехії, Аргентини, Казахстану, Німеччини, Алжиру, Тунісу, Латвії, Естонії. До  складу збірної України увійшло шестеро  новокаховчан. І вони повернулися із заслуженими нагородами!

Аріна Жирова стала чемпіонкою кубка Європи, завоювавши  перше місце в категорії 12-13 років + 45кг.

Юлія Козлова стала призеркою кубку Європи, посівши  друге місце в категорії +18 років до 65 кг.

Влад Людкевич став призером Європи. У нього –  третє місце в категорії 16- 17 років  + 70кг.

Тренер новокаховської команди Олег Жиров разом зі своїми спортсменами приєдналися до автобусного туру по Європі. Дорога була важка і довга, але винагородою за це була прогулянка Будапештом. Відвідали наші спортсмени і Францію, побачили мальовниче Лазурне узбережжя.  Побували у Венеції, і звичайно, на екскурсії в Барселоні. Тож у учасників змагань залишилися незабутні враження на все життя.