Новокаховчани – призери Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва

З 31 березня по 2 квітня у місті Дніпро  проходив XVI Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва «Білий лелека»,  організаторами котрого є дитяча громадська організація «Біла лелека» та Зразковий театр танцю «Грани».  

У фестивалі взяли  участь хореографічні колективи Нової  Каховки.: «Божья коровка» ЗОШ №10 (Ольга В’юнова, Юлія Азовська) і  Зразковий ансамбль танцю Палацу культури «Ручеёк» (Марина Ющенко). Головний склад останнього  вже не вперше дарував свою майстерність дніпровцям серед котрих вже є і прихильники  учасників хореографічного колективу. Та і саме місто стало таким рідним , близьким  і переможним. А ось молодший склад ансамблю мав змогу вперше познайомитись з  Дніпром – містом  славної історії, де діти побували у чудових парках розваг, з гойдалками, морозивом, а головне – у зоопарку. Але це вже зовсім інша історія, а зараз про головне. Хореографічні композиції представлені на суд глядачам обох складів: «Проліски весни» та «Шлях до дому» – основного складу ,  «Шипы и  розы»  і  «Джаз клас», – молодшого складу отримали другі та треті переможні місця відповідно.

Вітаємо і пишаємося  юними талантами, бажаємо їм перемог  як на сцені так і в житті. І хоча пальму першості до Нової Каховки талановиті танцюристи не привезли, зрозуміло що серед 50 колективів  з України, для нас вони  найкращі! А ще учасників колективів чекав сюрприз від  керівників  – презентація у білих шкарпетках «Від усього серця» з персональними «Па», яка  викликала  бурю емоцій, оплесків та доброго настрою. Ну, а далі – робота, виступи і нові досягнення! Зичимо вам успіхів, так тримати!