Новокаховчани та бериславці привітали військових 90-го аеромобільного батальйону (Фото)

Три  роки тому в Україні був створений 90-й окремий аеромобільний батальйон 81-ї десантно-штурмової бригади, який за час війни на Донбасі брав участь у найгарячіших боях, в тому числі обороні Донецького аеропорту.
Як відомо, у  грудні 2015 року  Глава держави присвоїв цьому аеромобільному батальйону ім’я Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова. Командир роти вогневої підтримки Іван Зубков у січні 2015-го брав участь у деблокуванні підрозділів, що боронили Донецький аеропорт. Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Старший лейтенант загинув унаслідок підриву бойовиками другого поверху нового терміналу ДАПу.
При створенні батальйону його лави поповнили і наші мужні земляки – мешканці Херсонщини,  в тому числі Нової Каховки, Бериславського району.

Привітати бійців з 3-ю річницею створення  16 вересня на схід вирушила  громадська організація воїнів АТО «Тризуб» (Бериславський  район) на чолі з головою Олександром Ткаченком.

До складу делегації увійшли волонтери з Києва, Бердичева, Житомира, Бериславщини. Серед останніх  – директор Національного природного парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая.

«Волонтери доставили військовим гуманітарну допомогу та привітали їх з річницею створення 90-го аеромобільного батальйону, – розповів нашому кореспонденту Олексій Григорович. – Підтримати бойовий дух,  сказати слова щирої вдячності захисникам приїхали й демобілізовані бійці, а також  батьки загиблих.  За всіма, хто поклав життя за Батьківщину, захищаючи її цілісність та незалежність,  під час урочистостей військовий капелан відправив панахиду. В ході заходу  присутніх привітав командир бригади, який кращим серед кращих бійців вручив грамоти».

Подяки від командування  отримали  і наші краяни  – волонтери Олексій  Чачібая,  Володимир Коновалов, Олексій Іванов.

Делегація    з теплими вітаннями та гостинцями   завітала і до 57-ї бригади, у складі якої  також сумлінно виконують свій службовий обов’язок наші земляки.

До вашої уваги фото зі Сходу, які нам охоче надали учасники поїздки.

Минулого року, до 2-ї  річниці 90 аеромобільного батальйону, було  знято вражаюче відео про його подвиги.