Новокаховчани виступили у І турі чемпіонату України з пляжного волейболу

12-15 травня  в місті Чорноморськ Одеської області пройшов І тур чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 16 років. У змаганнях взяли участь 30 команд юнаків та 43 команди дівчат майже з усіх регіонів України.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.): Олександр і Євгеній Бойки, Сєров Андрій, Новохацький Олександр, Гребенюк Петро, Земляних Олександр, Усаніна Катерина та Глазун Олена.

З усіх наших команд найкращий результат показала пара Олександр та Євгеній Бойки, які на своєму шляху обіграли команди з міст Одеса, Кіровоград, Чернігів з однаковим рахунком 2:0. Але на шляху до півфіналу поступилися пляжникам з міста Чорноморськ Лозгачову Максиму/Рогожину Олександру (0:2) та  завдяки перемозі у наступній грі над парою Штурхаль Григорій/Пінчук Кирило (місто Чорноморськ) ввійшли до четвірки сильніших.

У півфінальній грі Олександр та Євгеній поступилися команді з міста Ужгород, яка в підсумку стала переможцем змагань. А в грі за ІІІ місце наші юні пляжники зустрілися зі своїми давніми суперниками – командою Первомайський/Лозова  Курінним Данилом та Кришталем Владиславом.

Гра, як і очікувалося, виявилася досить напруженою. У першій партії наші хлопці поступилися з рахунком 19:21, друга  була за нашими вихованцями (рахунок 21:15). А в третій партії в запеклій боротьбі брати Бойко поступилися з рахунком 13:15, посівши 4 місце.

У  підсумку змагань ІІІ місце посіла команда Первомайський/Лозова, ІІ місце виборола команда міста Чорноморськ, а переможцями І туру стали пляжники з міста Ужгород.

Сезон лише розпочато, попереду ще багато змагань, тому бажаємо нашим вихованцям успіхів у подальших виступах!волейб-1