Новокаховчани вшанували пам’ять талановитого митця-земляка

Життя – такий великий козир! І в кожного в руках!

А.Бахута

В морозний сонячний день 12 січня, коли за вікном розгулював холодний зимовий вітер, до літературно-меморіального музею А. Бахути завітали мешканці міста: літератори, минулі колеги по перу, шанувальники творчості Анатолія Павловича Бахути, щоб віддати шану поету-земляку, якому 2 січня мало б виконатися 78 років.

Працівники музею у літературному портреті Бахути розповіли про  його кришталеву поезію, читали уривки з творів митця. В свою чергу місцеві поети Альберт Боровик,  Світлана Григоренко, Микола Череміс, Микола Ткач, Іраїда Нагаєць читали свої вірші-присвяти Поету, а шанувальники творчості А.Бахути: Олена Логвінова, Валентина Лелека, Наталія Качалова, Наталія Кравченко – свої улюблені вірші митця.

Слухаючи його вірші створюється враження, що він і зараз з нами, бо його твори і пам’ять про нього живуть у наших серцях.

Віталій Дарибогов прикрасив зустріч грою та співами під мандолину Анатолія Павловича Бахути, яку він раніше відреставрував.

Літературно-меморіальний музей А.П.Бахути пильно зберігає надбання культурної спадщини поета, та постійно проводить роботу з популяризації кращих творів талановитого письменника. Протягом 2016 року загальна кількість відвідувачів музею склала 3862 особи. Для них проведено 91 екскурсію  та 57 культурно-масових заходів.

Частими відвідувачами музею є учні шкіл, студенти вищих навчальних  закладів та, звичайно, друзі поета й саратники по перу.

Наталія  Зарудназаступник начальника відділу  культури і туризму