Новокаховчани зібрали для української армії понад 1 млн. гривень

army

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, в січні поточного року від мешканців Херсонщини надійшло 8,1 млн. грн. військового збору.

Левову частку надходжень в загальний вклад внесли жителі міста Херсона, вони спрямували в державну скарбницю понад 3,9 млн. гривень. Не менш активними у підтримці української армії були платники Нової Каховки, Цюрупинська та Каховки, які перерахували до бюджету 1,2 млн. грн., 0,9 млн. грн. та 0,8 млн. грн. збору відповідно.

Дію військового збору відповідно до Закону України від 28.12.2014 р. №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» подовжено до завершення реформування Збройних Сил України.

Суттєвим моментом нововведень є розширення бази оподаткування військовим збором всіх видів доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

«Кожна гривня військового збору від платників податків Херсонщини доводить високу громадянську відповідальність за наближення миру в Україні та стабільний розвиток економіки», – зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Віталій Лазарєв.