Новокаховчанин Гліб Піскунов отримає стипендію від НОК

piskunov1

Чемпіони та призери II літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні (Китай), а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету (НОК). Таке рішення було прийняте і затверджене під час засідання Виконавчого комітету НОК України.

Про це повідомляє офіційний сайт громадської організації.

Нагадаємо, що серед переможців та призерів Юнацької Олімпіади новокаховчанин Гліб Піскунов. Він показав найкращий результат у секторі для метання молота, встановивши особистий рекорд 82.65м та здобувши «золото» Юнацької Олімпіади.

Програма розрахована на 1 рік і вступить у дію вже з 1 березня поточного року. Її загальний бюджет складає 680 тисяч гривень.

Такі стипендії НОК отримують всі чемпіони та призери Юнацьких Олімпійських ігор та медалісти Європейських юнацьких олімпійських фестивалів, починаючи з I літніх ЮОІ-2010.

«Національний олімпійський комітет планомірно виконує свою програму щодо підтримки талановитої молоді. Нам важливо, щоб сьогоднішні чемпіони разом зі своїми тренерами отримали стимул та бажання працювати далі і вже через декілька років піднялись на п’єдестал дорослих Ігор. Зараз ми маємо підтримати цих юних атлетів, які є нашою олімпійською надією», – зазначив президент НОК Сергій Бубка.

Варто відзначити, що з II літніх Юнацьких Олімпійських ігор юні олімпійці привезли додому 29 нагород, де 9 з них золотих, 9 – срібних та 11 бронзових медалей.