Новокаховчанин Гліб Піскунов пройшов відбір до фіналу чемпіонату Європи!

У Берліні стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики. У перший день відбулися винятково кваліфікаційні змагання, в яких взяли участь 10 українців. Пройти в наступне коло вдалося трьом. Серед них – наш талановитий земляк Гліб Піскунов! 

У метанні молоту  19-річний новокаховчанин  Гліб Піскунов в третій спробі  метнув снаряд на 74 м 18 см, що дозволило йому кваліфікуватися до фіналу з 10-м результатом, – повідомив тренер спортсмена Едуард Піскунов. 

Нагадаємо, що для Гліба – чемпіона світу серед юнаків, “срібного” призера чемпіонату світу та чемпіона Європи серед юніорів, це перший сезон в дорослому спорті (де метають молот вагою 7,260 кг). І відразу – фінал чемпіонату Європи!

– Було трохи незвично, – розповів Гліб. – Звик у юнаках та юніорах проходити кваліфікацію з першої спроби, а потім вже у фіналі метати шість разів. А тут довелося робити три підходи в сектор. На щастя, остання спроба була вдалою, розметався. Але потрібно ще додавати. Намагатимуся зробити це у фіналі. У дорослому молоті власна вага чим більша – тим краще, а мені в 19 років ще важко її набирати. Потрібно ще рости. Поки можу сказати, що цей чемпіонат Європи вже точно не є для мене провальним. А чи можна буде його вважати вдалим – побачимо у фіналі.

Фінал з метання молоту у чоловіків відбудеться вже сьогодні, 7 серпня,  о 19:45 за київським часом. Тож вболіваймо за Гліба! Зичимо йому успіхів і схильної спортивної фортуни!