Новокаховчанин – переможець міжрегіонального чемпіонату України з боксу

Нещодавно у Херсоні відбувся міжрегіональний чемпіонат України з боксу серед школярів 2004-2005 року народження. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів, з різних міст України, таких як: Миколаїв, Одеса, Херсон та інші. Боксери виборювали місця у збірній команді регіону для участі у чемпіонаті України з боксу у Бердянську.

Серед спортсменів був і наш земляк Данило Чиньоний, який у ваговій категорії до 72 кг отримав право на участь у фіналі чемпіонату України. І вже в фінальному двобої він переміг противника  з Миколаєва та посів заслужене  І місце. Його нагороджено медаллю, дипломом та кубком. Тренується наш боксер під керівництвом тренера-викладача  ДЮСШ Новокаховської міської ради Василя Царікова  та тренера-викладача спортивної школи  «Данька» Олександра Курдова. Фінансову підтримку для участі спортсмена у чемпіонаті надав депутат Таврійської міської ради  Віктор Сушко.

Широ вітаємо Данила Чиньоного з перемогою, його тренерів – Заслуженого тренера України – Василя Царікова та майстра спорту України Олександра Курдова з успішним виступом, бажаємо їм подальших перемог в майбутньому !