Новокаховчанин – “срібний” призер чемпіонату України серед ветеранів-метателів

Наприкінці квітня у Києві відбувся чемпіонат України серед ветеранів-метателів. У змаганнях брали участь спортсмени у віці від 35 до 80 років. Чемпіонат проходив по віковим групам через кожні 5 років та в абсолютному заліку. Місто Нова Каховка на цих змаганнях успішно представляв у програмі штовхання ядра Петро Івасюк, якому в цьому році виповнилося 64 роки.ядро-2

За підсумками змагань в абсолютному заліку він зайняв ІІ місце з результатом 11 метрів 41 сантиметрів та був нагороджений срібною медалю чемпіонату України. Крім того, Петро Михайлович посів третє місце у метанні списа.

Досягти досить високого результату допомогло те, що в місті Нова Каховка є чудова база для проведення учбово-тренувального процесу спортсменів метателів.

Вітаємо Петра Михайловича зі здобутою срібною медаллю та бажаємо подальших успіхів у змаганнях!2016_ФИНАЛ_ЯДРО