Новокаховчанин, задумавши зробити з квартири оранжерею, заподіяв шкоди усьому будинку

В Новiй Каховцi власник квартири, розташованої на останньому поверсі, хотів розібрати дах будинку і зробити зі свого житла оранжерею. Не довiвши справу до кінця, він зруйнував квартиру, через що тепер страждають сусіди поверхами нижче. Про це на сторінці в соц.мережі розповiдає новокаховський журналіст Андрій Пилипович.

“Такий собі Сергій Миколайович років п’ять тому купив квартиру на верхньому (четвертому) поверсі будинку за адресою пр. Дніпровський 53 і хотів її переобладнати під оранжерею. Планував знести дах і стіни і все засклити. Однак дах зносити йому не дозволили, а от вікна, двері, перестiнки і навіть підлогове покриття він встиг демонтувати з квартири. Але після того, як проект не вдався через заборону зносити дах, Сергій Миколайович квартиру закинув і забув за неї.”

“А ось мешканці знизу – панi Валентина і її чоловік тепер страждають. Дощ, що заливає крiзь віконні прорізи, просочується до них в квартиру, те ж саме трапляється коли тане сніг. Взимку температура в квартирі не піднімається вище 12 градусів, тому що від підлоги на верхньому поверсі залишилися лише одні плити перекриття. Вони ходили скаржитися меру, але той публічно покартав господаря верхньої квартири, який обіцяв поставив вікна, але так і не виконав своєї обіцянки.”

Як зауважує Андрій Пилипович, найдивовижніше в цій історії, те що страждаючі всі ці 5 років люди винуватять владу в бездіяльності: “У той же час самі так і не сходили ні в прокуратуру і не подали на винуватця своїх бід заяву в суд. Коли я їм порадив це зробити, вони сказали, що «не хочуть псувати відносини з сусідом…» Так і живуть зі своєю проблемою” – підводить підсумок Пилипович.