Новокаховчанка Анастасія Юрченко – “Надія музикознавства”

17 березня  на базі Херсонського музичного  училища  відбулися одразу два заходи за участі  новокаховчанки, вихованки  дитячої  школи мистецтв» Анастасії Юрченко.

Свої таланти вона вона продемонструвала на відкритому обласному академічному концерті по класу фортепіано учнів старших класів шкіл естетичного виховання Херсона та області та під час Олімпіади з  музично-теоретичних дисциплін «Юні таланти» в рамках фестивалю-конкурсу  «Херсонськиай Первоцвіт».

Серед 35  учасників  Анастасії показала всі свої вміння та навички гри на фортепіано авторитетній комісії, до складу якої увійшли провідні фахівці у галузі музичного мистецтва – викладачі-методисти Херсонського музичного училища Бурбас О.С., Фролова Л.С. та Бабенко О.Ф. На академічному концерті Анастасія Юрченко (викладач Буліченко Л.О.) отримала 9 балів, а на музичній Олімпіаді добре написала музичний диктант, пройшла до ІІ туру, де впевнено відповіла на тести з музичної літератури.

За результатами  новокаховчанка отримала диплом «Надія музикознавства», а її викладачі були нагородженні подяками за підготовку дипломанта.

Вітаємо  талановиту дівчинку та її наставників, бажаємо нових творчих успіхів і злетів!