Новокаховчанка Ангеліна Калініна виступить на US Open

Дві українські тенісистки Еліна Світоліна і Леся Цуренко увійдуть в число сіяних гравців на Відкритому чемпіонаті США з тенісу (US Open). Про це повідомляє сайт “РБК-Україна” з посиланням на”Великий теніс України”.                                                                                       Фото: Леся Цуренко і Еліна Світоліна

Світоліна отримає 4 номер в основній сітці. Еліна вшосте стартує на US Open, а її кращий результат на цьому турнірі третє коло (2015, 2016). Цуренко вперше потрапила в посів на Шоломі в цьому році і отримає 28 номер. Для Цуренко це сьомий старт в Нью-Йорку, а свій кращий результат вона показала в минулому році, коли вийшла в четверте коло. Жеребкування основної сітки Відкритого чемпіонату США відбудеться 25 серпня.

В кваліфікації жіночого турніру зіграють чотири українські тенісистки: Катерина Бондаренко, Катерина Козлова, новокаховчанка Ангеліна Калініна і Ольга Янчук. Зазначимо, що Світоліна і Цуренко зберегли свої позиції у порівнянні з минулим тижнем в оновленому рейтингу WTA. Еліна після виходу до третього кола турніру в Цинциннаті залишилася четвертою, а Леся, яка в Огайо дійшла до другого раунду, займає 30 сходинку. Катерина Бондаренко втратила три рядки і тепер перебуває на 109 місці, Катерина Козлова залишилася 115, Ангеліна Калініна піднялася на одну позицію (187 місце), Ольга Янчук зберегла 213 рядок.