Новокаховчанка Ангеліна Калініна виступить в США, а не в Австралії

Як ми повідомляли раніше, один із лідерів українського жіночого теннісу, наша землячка, Ангеліна Калініна новий сезон мала намір розпочати з відкритого чемпіонату Австралії-2018 (AUS Open).

Новокаховчанка Ангелина Калинина выступит на Australian OpenАле наприкінці минулого року плани спортсменки дещо змінились. Наше видання розповідало, що Ангеліну з цього сезону почне тренувати новий сербський спеціаліст Володимир Платеник. Саме з цим і пов’язані зміни в календарному плані виступів на міжнародній арені.

Отже, свій перший турнір Калініна проведе в ранзі першої сіяної і переможниці минулорічного змагання в американському місті Дайтона-Біч, що у Флориді. Цей стартовий 25-тисячник сезону 2018 сериії ITF відкриється вже 8 січня. Саме з нього вона розпочинала і минулорічні баталії. Тоді в запеклій боротьбі Ангеліна змогла перемогти усіх своїх суперниць і завоювати I місце. Такі ж надій і на цьогорічний виступ.

А вже рівно за тиждень, 15 січня, в день офіційного відкриття Australian Open-2018, наша землячка вийде на корти іншого 25-тисячника в Орландо, штат Флоріда. У цьому турнірі вона теж посіяна під першим номером.

Одним словом, нам є за кого вболівати і є кому розповідати про перепетії теннісних змагань. Ангеліні ж бажаємо тільки перемог і здійснення задумок у підкоренні спортивних вершин!