Новокаховчанка – четверта на чемпіонаті світу з легкої атлетики

З 25 червня по 3 липня у місті Стара Загора (Болгарія) проходив чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. На змагання українська дефлімпійська збірна вирушила у складі 24 учасників. За результатами дев’яти днів змагань, серед спортсменів з 36 країн світу, наші співвітчизники завоювали 18 нагород. В метанні молота серед жінок виступала і новокаховчанка Юлія Кисельова, продемонструвавши високу майстерність та неабияку волю до перемоги.киселева

 З результатом 53 м 28 см Юлія посіла четверте місце. У боротьбі за «бронзу» вона  поступилася лише на 6 см російській спортсменці.  Незважаючи на ці обставини, атлетка та її тренер не втрачають оптимізму.

-Це гарний початок для Юлії, – вважає її тренер Владислав Піскунов. – У свої 19   спортсменка  вперше виступала на змаганнях світового рівня. Дівчина має великий потенціал і значні переваги перед суперницями у своїй віковій категорії. Наступного року Юлія  буде готуватися до Олімпійських ігор серед спортсменів з  вадами слуху.