Новокаховчанка стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2017»

Днями у Херсоні відбувся святковий фінал Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2017» – «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини».  Приїхали  на конкурс і читачі Нової Каховки. Під час реєстрації дівчата – переможці 2-го етапу отримали  іменні Дипломи  переможців, – повідомляє Людмила Петрова,  директор Новокаховської ЦБС.

Журі конкурсу на всіх його етапах (шкільному, бібліотечному, районному, обласному) враховували кількість прочитаних учасниками книжок, зокрема сучасної української літератури, а також оцінювали відгуки та презентації улюблених книг – творів сучасної української прози для дітей, начитаність та ерудованість конкурсантів.       

Доля ж головного призу змагання – поїздки до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія» на запрошення ГО «Форум видавців», вирішувалась на обласному фіналі під час тестування.

Серед семикласників переможницею конкурсу «Найкращий читач 2017 року» у Херсонській області стала Плясецька Катерина, учениця 7-го класу ЗОШ № 5 м. Нова Каховка, читачка  міської бібліотеки №4. Катя отримала заслужені нагороди: Диплом, ТОП-5 кращих книжок та сертифікат (золотий квиток) на поїздку до Львова.

Нагороди переможцям вручали: Алла  Гордієнко – Генеральний  директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури та Ярослав  Голобородько – голова журі обласного етапу, професор Херсонської академії неперервної освіти.

Бібліотеки-координатори, читачі яких стали переможцями конкурсу, були нагороджені подяками та сертифікатами на отримання подарункової добірки книг для дітей сучасних письменників України.

Вітаємо Катерину Плясецьку  із перемогою! Читайте книги – це корисно і приємно!