Новокаховчанка з командою КНЕУ представила Україну на змаганнях Enactus в Лондоні

Олена Хлистова

2017 рік був наповнений важливими подіями не тільки для Нової Каховки, але і для багатьох її мешканців. Помітними успіхами ознаменувався він і для випускниці Новокаховської гімназії Олени Хлистової, нині студентки 5 курсу магістерської програми «Управління міжнародною конкурентноспроможністю» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Вже на четвертому курсі Олена взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і почала працювати над актуальною для українського загалу науковою роботою на тему «Конкурентне лідерство Китаю в реалізації технологій Четвертої промислової революції».

Глибоке наукове дослідження, критичне мислення і аналіз економічних факторів дозволили їй зробити ґрунтовні висновки і зайняти перше місце зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» в рамках цього авторитетного конкурсу. Слід зазначити, що конкуренція робіт була надзвичайно високою, оскільки в конкурсі брали участь студенти з усіх університетів України, включно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним технічним університетом «Харківським політехнічним інститутом» та іншими.

За перемогу в конкурсі Олена була нагороджена Дипломом першого ступеню за високий рівень наукового дослідження.

Наша новокаховчанка не тільки старанно навчається, але й бере активну участь в позанавчальній діяльності. Вона є частиною студентської команди Enactus КНЕУ.  Студенти цієї команди не лише вивчають теорію, але і втілюють її в життя. Це надзвичайно активна молодь, яка розробляє соціально-підприємницькі проекти для покращення життя суспільства.

Команда – Чемпіон України

Енактус – міжнародна неприбуткова організація, яка об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу з усього світу для розробки соціально-підриємницьких проектів, які спрямовані на покращення життя людства. Членами цієї організації є 36 країн світу і під її егідою кожного року проводяться Національні і Глобальні Змагання. Команда Еnactus  КНЕУ є триразовим чемпіоном України і тричі представляла за кордоном нашу державу на міжнародній арені в Пекіні і Йоханнесбурзі.

У 2017 році команда на чолі з її ментором д.е.н., професором, проректором з наукової роботи Київського національного економічного університету Ларисою Леонтіївною Антонюк, капітаном Школьним Ігорем, Бандрівською Ольгою, Хлистовою Оленою, Замідрою Ніною та Висоцьким Станіславом мала за честь представляти Україну в Лондоні на цих Глобальних міжнародних змаганнях.

Команда Enactus КНЕУ в Лондоні

Команда представила світовій спільноті два з проектів, які вони реалізовували впродовж року і представляли їх на Національних Змаганнях.

Перший – міжнародний проект Online Concilium. Це онлайн платформа, яка об’єднує медичних професіоналів в усьому світі для діагностування та консультацій людей, які страждають на рідкісні захворювання.

Другий – всеукраїнський проект VeteransHub 4.5.0 – це теж онлайн платформа системної координації громадських організацій, які спеціалізуються на різній допомозі ветеранам АТО. Скориставшись платформою, ветеран заповнює онлай-форму, де вказує свої проблеми, які автоматично перенаправляються до громадської організації, яка буде займатись вирішенням його питань.

Команда Enactus КНЕУ в Лондоні

Проекти, які були представлені на Глобальних Змаганнях українською командою, отримали надзвичайно високу оцінку і викликали значний інтерес. На цьому етапі команда Enactus КНЕУ розробляє та реалізовує нові соціально значущі проекти і готується до їх представлення на Національних Змаганнях 6 липня 2018 року.

Ми пишаємось нашими земляками, які прославляють своє рідне місто та здобувають визнання не тільки в Україні, а й за її межами. Зичимо Олені Хлистовій подальших успіхів в навчані та науковій діяльності.