Новокаховська бібліотека для дітей провела тематичну  селфі-акцію

Міська бібліотека для дітей в рамках  Міжнародного фестивалю екології та культури «Дніпро-ріка дружби-2018»  організувала   селфі-акцію « В гостях у Карлсона та його друзів».  У фойє бібліотеки оформили фотозону з казковими героями. Вже протягом місяця  малеча залюбки робить селфі зі своїми улюбленими казковими героями.

А 23 травня   Карлсон з іншими казковими героями запросив всіх  першокласників  НВК№2 у гості до бібліотеки на екскурсію.

Діти з цікавістю оглядали  фотозону,  робили фото,  відповідали на запитання вікторини   за книгою А. Ліндгрен «Малий і Карлсон, що живе на даху».  Потім діти  познайомились з новою літературою біля книжкової виставки  «В нашім домі новосели і цікаві, і веселі», отримали пропозицію прийняти участь у конкурсі: «Лідер читання.Літо-2018». В читальному  залі  діти  познайомились з новими  українськими журналами для дітей. Найбільше своїми ілюстраціями малюків вразив «Смайлик».

Після знайомства з журналами та новенькими енциклопедіями  першокласники розділились на дві команди і прийняли участь в електронній казковій вікторині  по європейським казкам. І звичайно тут першими були герої шведської  письменниці А. Ліндгрен Малюк та Карлсон та Пеппі Довгапанчоха.  Майбутні читачі гарно впорались з усіма запитаннями  вікторини . Але одне залишилось не закритим. Як звати няню  фрекен Бок в українському варіанті Ольги Сенюк?  Можливо батьки знайдуть час і разом з дітьми перечитають україномовну версію цієї повісті і таки знайдуть відповідь. Бібліотекарі бажають маленьким читачам вдачі, гарних канікул і нагадують, що улюблені казкові герої чекають їх в бібліотеці!

 

Людмила Петрова, директор ЦБС