Новокаховська бібліотека провела відеолекторій для вихованців дитячого санаторію

Діти неодмінно повинні бути щасливі, тому що дитинство – найчудовіша пора. Все інше життя тільки розплата за це недовге блаженство.   

     Павло Крусанов

Нещодавно Новокаховська юнацька бібліотека завітала до санаторію «Джерельце» з відеолекторієм, приуроченим 240-річчю створення  Херсона.

Враховуючи, що тут відпочивають діти  майже з усіх куточків Херсонщини, провідний бібліотекар принесла книжкову виставку «Херсонщина уславлена моя, мій край гостинний і багатий», з історичними книгами,  книгами сучасних авторів, та фотоальбомами.  Розповіла про наш обласний центр, в якому живуть міцні духом, мужні  і працелюбові люди. У кожного міста, як і у людини – свій характер, своя доля. Херсон заснований, як місто-фортеця, втілює в собі мужність перших херсонських будівників, кораблебудівників і воїнів. Молодь дізналася, багато цікавих фактів про обласний центр, цікаві легенди з приводу  його появи на мапі країни.

Прослухавши лекцію, молодь довела, що запам’ятала корисну інформацію, відповідала на запитання: херсонці більше знали про Херсон, генічани про Арабатську стрілку, Асканійці – про  заповідник  Асканію Нову. Заохоченням були цукерки, які вихователь Юлія Миколаївна щедро вручала за вірні відповіді. Діти були дисципліновані, зацікавлені, різного віку, але це не завадило їм активно насолоджуватися спілкуванням, та потребою розділити свої знання.