Новокаховська дитяча школа мистецтв: стежки творчості

Нещодавно в Новокаховській картинній галереї ім. Альбіна Гавдзинського відбулося урочисте відкриття виставки «Шлях до мистецтва» представленої КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв», в яку ввійшли 50 творчіх робіт учнів та викладачів художнього відділу школи.

Дитяча школа мистецтв сьогодні – це центр дитячого творчого розвитку, вміло створює освітнє середовище соціокультурного та професійного самовизначення, самореалізації дітей. Виставка робіт випускників показала, що в ДШМ працюють талановиті педагоги, всю свою майстерність, всі сили і енергію віддають підростаючому поколінню. У школі вчаться талановиті діти, захоплені мистецтвом, що прагнуть до творчих висот.

15 випускників 2017-2018 навчального року класних керівників Рашевського Сергія Анатолійовича та Гончаренко Катерини Володимирівни підвели своєрідний підсумок навчання у школі та показали результат плідної праці в роботах випускників. Виставка демонструє дипломні твори учнів: з живопису, графіки, ДМП. Роботи виконані в таких жанрах: композиції на тему «Народні свята», жанрова композиція, тематичні натюрморти, портрет, пейзаж, рельєфні композиції із гіпсу, які виконані в техніках художнього розпису, батику, витинанки, акварелі, гуаші, туші та гелевої ручки.

А допомагали учням, протягом навчання у школі, такі викладачі: Ковцун І.А., Сердюк Т.О. (початкові класи), Садомова Г.В. (композиція, ДПМ), Рашевський С.А. (скульптура, малюнок), Рашевська А.М. (історія мистецтв, живопис, композиція, ДПМ), Ходос Г.А. (живопис), Розенцвейг Ю.І. (малюнок).

Для батьків, учнів і педагогів цей урочистий захід – велике свято. Юні художники вперше беруть  участь у такій значній для них міській виставці. Вони змогли по-новому побачити свої роботи та роботи своїх друзів, поглянути на свою творчість очима глядачів. І хто знає, може бути, для когось це подія надовго залишиться яскравим спогадом, а для когось послужить важливим вирішальним фактором для визначення майбутньої професії.

Поздоровлення і напутні слова сказали всі вчителі, які доторкнулися до великого процесу – вихованню молодих художників. А батьки подякували весь педагогічний колектив за своїх чад. Атмосфера тепла і доброти, смутку і сподівань панувала в виставковій залі, звідки юні художники ступили в дорослий творчий світ.

Директор КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» – Ходос Галина Анатоліївна привітала всіх випускників та висловила щирі побажання успіхів в майбутньому, завжди пам’ятати навчання в школі та пронести світло мистецтва через все життя!

В добру путь, дорогі випускники!

В.о. заступника директора з виховної роботи О.Гребенюк