Новокаховська ДЮСШ “Таврія” святкує 25-річчя (Фото)

Сьогодні, 15 вересня,  у Новій Каховці свято – дитячо-юнацька спортивна школа «Таврія»  відзначає 25-річчя.

Для  історії, звісно,  це лише коротка мить, але  для  цієї установи – ціла епоха, впродовж якої не одне покоління отримало перепустки у світ великого спорту. Ювілей  ДЮСШ «Таврія» – це не лише свято,  а привід, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя й  тренерський талант дітям та улюбленій справі і, звичайно, окреслити плани на майбутнє.

На урочистості ювілярів зібрали на стадіоні «Енергія», де тренерів, вихованців, колишніх очільників ДЮСШ  щиро й тепло вітали  присутні гості, колеги, творчі колективи міського Палацу культури,  мешканці Нової Каховки. Спортивну родину школи поздоровили мер міста Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран. Директору закладу міський голова вручив важливий і необхідний в роботі подарунок – комп’ютер.

Всі разом присутні перегорнули сторінки історії ДЮСШ, згадали всіх її очільників, які в різні роки докладали максимум зусиль, аби школа гідно представляла місто на  спортивній арені області та країни.

Свій початок історія закладу бере у  липні 1992-го:   на водноспортивній базі винрадгоспу «Таврія» відкрито ДЮСШ «Таврія» кооперативно-профспілковим фізкультурно-спортивним товариством «Колос» Херсонської обласної ради. Першим директором стає Євген Дикий. Впродовж подальших років школа  розширювалась, додавались нові секції. Очолювали структуру Віталій Задирко, Сергій Корольський. А до липня нинішнього року за «кермом»  «Таврії» був Валерій Дружинін, який до того ж відзначає ювілей трудової діяльності.

Сьогодні ДЮСШ «Таврія» займає чільне  місце серед спортивних шкіл Херсонщини.  Це 8 спортивних  відділень: теніс, легка атлетика, настільний теніс, шахи, вільна боротьба, стрільба з лука, футбол, велошосе, вихованці яких своїми здобутками прославляють рідне місто.

Під бурхливі оплески кожна секція на чолі зі своїми тренерами представила присутнім свої показові виступи.

З вітаннями до всіх звернулась нинішня очільниця ДЮСШ Ольга Носаньова, яка побажала колективу та юним спортсменам успіхів у всіх починаннях, наснаги, енергії для підкорення нових спортивних вершин.

А завершилось свято, звісно, на радісній ноті: з солодкими подарунками від міського голови, світлинами на загадку. До вашої уваги фоторепортаж  урочистостей.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, адміністрація ДЮСШ “Таврія” висловлюють вдячність за спонсорську та організаційну допомогу  міському голові В. Коваленку, творчим колективам та працівникам міського Палацу культури,   держрибохороні (С. Лисенко), БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята), а також  редакції гезети “Нова Каховка” (головний редактор Є. Кавун), сайту “НК online”.