Новокаховська гімназія провела благодійний ярмарок (Фото)

13 жовтня у гімназії Новокаховської міської ради відбувся щорічний осінній  благодійний ярмарок.  

Ведучі: красуня осінь з щедрими дарами – Сімаковська  Дарина та її партнер Федчишин Степан розпочинають свято. Всі класи виходять на урочисте дефіле у вишиванках, кожен клас проявив фантазію й дотепність при презентації свого колективу. А 11- й клас вразив усіх присутніх запальним жартівливим танком. Потім на ганку з’являються  живі «дари осені» – діти в костюмах моркви, буряка, гарбуза, часнику, цибулі та капусти.  Вони розіграли сценку й задали тон всьому ярмарку.

Захід, підготований членами учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Атаманчук О. М.,  був цікавим та насиченим. Тут проводилися змагання, ігри, вікторини, розігрувалися подарунки, придбані за кошти від зібраної дітьми ж макулатури. У внутрішньому дворику звучали українські пісні, під супровід яких весело танцювали гімназисти різного віку.

 Свято  ще раз продемонструвало тісну співдружність батьків, вчителів та гімназистів. Адже левова частка тих смаколиків, що були на столах – це зусилля  батьків.

 Частина виручених на ярмарку коштів, за рішенням самоврядування в класах, буде передана в благодійний фонд акції «Назустріч мрії» – для онкохворих дітей, а частина – у фонд акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину», адже випадково  ярмарок проходив напередодні Дня захисника Батьківщини та Дня козацької слави.

 

                                                       М. Самохіна,  заступник директора з виховної роботи