Новокаховська гімназія: “Як боротися з вандалізмом?”

Як вже інформувало наше видання, перед святами Новокаховська гімназія дочекалася незамінного подарунка: по периметру території навчального закладу за благодійні кошти був встановлений новенький паркан. Та не обійшлось без неприйємних нюансів: на жаль, після свят огорожа не вціліла…Про цей украй прикрий і неприємний випадок  кореспондент NK-online.tv розповів читачам у матеріалі  “После Нового года сломали секцию забора гимназии”.  

Вчора на нашу адресу надійшов лист від  закладу за підписом заступника директора М. Самохіної, яка не приховує свого обурення та відчаю. На прохання колективу публікуємо це звернення.

“Як боротися з вандалізмом – таке питання турбує сьогодні директора гімназії Новокаховської міської ради Олену Литвинову  й колектив учителів, які вийшли на роботу після новорічних свят і … вжахнулися, побачивши неймовірно неприглядну картину – розбиті фрагменти нещодавно встановленого бетонного паркану, якому так раділи всі.

Де совість, де культура, елементарна людяність у тих хто це зробив?  Небайдужі меценати вкладають немалі кошти, щоб належно облаштувати подвір’я гімназії, а якісь дикуни (інакше їх не можна назвати) займаються руйнуванням!  У Європу йдемо?! Слів немає! Далеко куцому до зайця  з такими як ви, не шановні, огидні невігласи, – звертаюся до Вас я, заступник директора гімназії. Не знаю хто ви, та сподіваюсь, що не учні гімназії, бо ми нікого такому не вчили! Ганьба на ваші дурні голови! Хай вашим батькам буде так  само гірко на душі, як зараз нам – людям, які намагаються зробити все для того, аби навчатися і перебувати у школі було комфортно та безпечно.

Цікаво також  знати, де зараз представники газети «Таврійські вісті»?  Коли почали встановлювати огорожу, ви панове, цікавилися: чому, для чого, а тепер вас немає… А ще наша міська поліція … якби ж хоч одне патрулювання – такого б не було!

Заступник директора з виховної роботи М. В. Самохіна”.

Лишається сподіватися, що це  звернення знайде свого адресата і подібних випадків у нашому міст і стане менше…