Новокаховська громада на Міжнародній виставці «Тур ЕКСПО»

Міжнародна виставка «Тур ЕКСПО» у Львові – це визначна подія у туристичному бізнесі України, місце зустрічі туристичних організацій, керівників закладів розміщення, відпочинку та оздоровлення. Цьогоріч Україну представляли 19 регіонів, 9 країн світу мали свої презентаційні майданчики на виставці.

Виставка проходила в рамках ХХІІ Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який поєднав у собі два заходи – Міжнародну виставку «Тур ЕКСПО» та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Туристичні можливості Новокаховської територіальної громади були презентовані представниками відділу культури і туризму Новокаховської міської ради, КП «Новокаховський ТІЦ» на платформі «Херсонський регіон». Всі охочі мали можливість на Арені Львів ознайомитись з туристичним потенціалом Херсонщини, зокрема й Новокаховської ТГ, отримавши у подарунок буклетну продукцію та купу вражень від віртуальної подорожі півднем України.

Представлення Херсонщини відбулось під час презентації нових туристичних продуктів «Туристичні магніти України», на якій розвиток туристичного потенціалу Новокаховської ТГ підсумувала заступник начальника відділу культури і туризму Яна Малига.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування туристичного продукту та можливостей нашої громади і демонстрація широкому колу фахівців туристичної галузі новітніх досягнень регіону. І те, що Новокаховські туристичні продукти є відомими на теренах усієї країни, говорить про те, що наша громада рухається правильним шляхом, в якому туризм впевнено просувається до збільшення зацікавлених та вдоволених відпочивальників та відвідувачів нашої громади.