Новокаховська громадська екологична организація “Мама-86” вітає з новорічними та різдвяними святами

Шановні добродії та меценати, а саме: Власов Юрій Валентинович, Павлівський Михайло Михайлович , Сидоренко Олександр Миколайович, Хоменко Сергій Вікторович, Рєпілєвський Данило Едуардович, Подофа Анатолій Іванович, Навроцька Альона Віталіївна, Філь Тетяна Григорівна, Шевченко Олександр Олександрович, Король Михайло Миколайович.

Органи місцевого самоврядування та комунальні служби Нової Каховки, Таврійська, с Веселе. Керівники та колективи учбових закладів, учні, студенти та громадські організаціЇЇ, разом з якими реалізуємо проект «Чистіші річки – чистіші моря» (CRoCuS) і всі небайдужі до навколишнього середовища мешканці нашого регіону.

Новокаховська міська громадська екологічна організація  «Мама-86-Нова Каховка» від усього серця ЗАВДЯЧУЄ ВАМ і ВІТАЄ  з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо здоров’я,  економічного та фінансового благополуччя! Нехай у Вашому житті все буде складатися так, як Ви задумали! Бажаємо , щоб Ви відчували себе впевнено, спокійно і стабільно! Будуте здорові Ви і Ваші близькі та рідні люди. Щастя, позитиву, добра та успіху!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінне ставлення і взаєморозуміння. Наша організація сподівається на продовження співпраці з Вами в Новому році!

Таїсія Козак, голова НГМЕО «Мама-86-Нова Каховка»