У Новій Каховці визначили переможців ІІ міського туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

 З квітня по серпень 2018 року відбувся І етап обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» серед учнів 4-9 класів. Турнір проходив у трьох категоріях: учні 4-5 класів, учні 6-7 класів, учні 8-9 класів. Прийняли участь 334 читачів бібліотек Новокаховської Центральної бібліотечної системи та шкільних бібліотек. 

Перемогу у І турі отримали 28 читачів: учнів 4-5 класів – 11; учнів 6-7 класів – 12; учнів 8-9 класів – 5.

Переможці визначилися за знаннями таких тем: учні 4-5 класів – «Тваринний світ Херсонщини. Рослинний світ рідного краю»; учні 6-7 класів – «Пам’ятники і пам’ятні місця, топоніміка Херсонщини. Козацька доба в історії Херсонщини.»; учні 8-9 класів – «Письменники Херсонщини. Етнічний калейдоскоп Херсонщини. Мистецька палітра».

12 вересня міська бібліотека для дітей зустріла кращих знавців краєзнавства на ІІ міському етапі обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини».  Кожному учаснику було запропоновано тестове завдання, за підсумками яких і було визначено трьох переможців.

Роботи написані… бали підраховані… починаються урочистості, нагородження і сюрпризи… Вчитель історії НВК №2 Ткаченко Валентина Максимівна, підводячи підсумки, зазначила, що дуже приємно розуміти що наше підростаюче покоління знає історію свого краю, читає краєзнавчу літературу, і в тому  – велика спільна праця школи, бібліотеки і сім’ї.

Цікаву та пізнавальну відеомандрівку: «Херсонщина: terra incognita»  за сторінками книжки Олексія Паталаха «Відлуння Великого степу: Історія Північного Причорномор’я в особах» для гостей і учасників провела бібліотекар читального залу відділу обслуговування учнів 5-9 класів Жаданова Наталія Валентинівна.

Директор Новокаховської ЦБС Петрова Людмила Миколаївна вручила грамоти кожному  переможцю І місцевого  туру, а  від депутата міської ради Афанасьєва Олександра Івановича діти отримали символічний  торт з написом «З книгою по життю».

Переможцями   ІІ міського туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» стали Новікова Аліна учениця 5-А класу СЗОШ № 8, Ананьїн Петро учень 6-В класу НВК № 2, Шумлянська Вікторія, учениця 9 класу Корсунської ЗОШ.

Кожному з трьох переможців депутат міської ради Сергій Вікторович Хоменко подарував  книжку та наголосив, що читаюча дитина виросте у думаючу людину, що дуже важливо для розвитку нашої держави і міста.

Захід відбувся за фінансової підтримки депутатів Новокаховської міської ради Хоменка С.В та Афанасьєва О.І. Завдяки депутатам трішки поповнився  і фонд міської бібліотеки для дітей. Тепер читачі мають змогу прочитати: З. Мензатюк «Таємниця козацької шаблі»;  Гаврош О. Іван «Сила на острові щастя»; Нестайко В. « Неймовірні детективи».

Міська бібліотека для дітей дякує всім присутнім за дружню атмосферу заходу і щиро вітає переможців ІІ туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» серед учнів 4-9 класів.