Новокаховська міська організація Червоного Хреста привітала людей похилого віку

Допомагати людям похилого віку – у цьому чи не найголовніший сенс роботи працівників Товариства Червоного Хреста України.

Від дитинства до старості – життя є прекрасним, на кожному його етапі. Воно є Божим даром. Цінуйте як дар власного життя, так і життя усіх, хто поруч з нами.

Розуміючи, що саме люди поважного віку своїми силами і працею створили наше місто, а значить- наше майбутнє,говоримо вам: “Земний уклін та многая літа в здоров’ї і в радості!”.

З повагою, Новокаховська міська організація Товариства Червоного Хреста України

Вчора, 1 жовтня, у День людей похилого віку – самотніх пенсіонерів та інвалідів, ветеранів медицини, учасників Другої світової – працівники і керівник міської організації ТЧХУ Ольга Токарева, відвідали своїх підопічних, привітали зі святом та надали адресну допомогу (набори побутової хімії).

“Відвідати і привітати хотілось абсолютно усіх, але, на жаль, наші можливості обмежені”, – підкреслила Ольга Степанівна.

Окремо варто зазначити, що люди такій увазі були надзвичайно раді й не могли стримати своїх емоцій.

Кореспондент “НК онлайн” разом з працівниками Червоного Хреста також відвідав і привітав деяких мешканців. Кожен з них – справжня людина-легенда. Це Катерина Петрівна Прокопенко (1924 р.н., інвалід, учасник Другої світової), Зоя Максимівна Ходєєва (1938 р.н., все життя працювала головним лікарем санаторію “Джерельце”), Поліна Єгорівна Миронова (ветаран, медик, засновник організації Червоного Хреста у Новій Каховці), Ніна Семенівна Кисловська (1925 р.н.), Василій Степанович Вовтунов, учасник війни, інвалід, має визначні державні нагороди), Тамара Олексіївна Вавило (1933 р.н., працювала паспортистом у с. Ключове, а згодом реєструвала усіх людей, які приїжджали на будівництво ГЕС).

“Люди потребують нашої уваги і турботи. Усі вони прожили достойне, яскраве життя, наповнене і смуткомм, і радістю. Тож давайте не залишати їх сам на сам із проблемами та старістю!”, – закликає Ольга Токарева.

Изображение-270Изображение-264Изображение-258Изображение-249Изображение-244