Новокаховська міська рада та “Ощадбанк” підписали угоду про співпрацю

Сьогодні, 12 лютого,  у міськвиконкомі відбулось офіційне підписання Угоди про співробітництво між Новокаховською міською радою та АТ «Державний Ощадний банк України». Документ закріпили підписами  мер міста Володимир Коваленко та начальник Херсонського обласного Управління АТ «Ощадбанк» Володимир Дубровський.

 «На сьогодні в Україні особлива увага акцентується на тому, що саме розвиток малого бізнесу є та буде  основою розвитку країни у найближчому майбутньому. Це  дозволить нівелювати кризові процеси та вийти на сталий розвиток, – йдеться в угоді. – Сторони, які підписали документ, мають наміри розвивати співробітництво для більш ефективного сприяння суб’єктам малого та середнього підприємництва в питаннях застосування фінансових інструментів  підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва та послуг».

-Головна мета угоди  полягає у   сприянні розвитку малому та середньому бізнесу. Активна співпраця у цьому напрямі уже триває на державному рівні, тож має запроваджуватися і на місцевому, – прокоментував NK-online.tv Максим Постовий, керівник Новокаховського відділення АТ «Ощадбанк». – Завдяки новій програмі  «Ощадбанку» «Будуй Своє!» підприємці вже сьогодні можуть скористатися сучасними фінансовими інструментами та банківськими продуктами. Тож впевнено можна констатувати: новокаховська територіальна громада спільно з АТ «Ощадбанк» починають рік з реальних кроків сприяння бізнесу і створенню бази для зайнятості жителів, та закликають – «Будуй своє!».

Після завершення підписання міському голові презентували  яскравий фірмовий календар “Ощадбанку”.

Додаткову  інформацію щодо нових можливостей та послуг банку можна знайти на  сайті програми «Будуй Своє!»   та на офіційному сайті АТ «Ощадбанк» .