Новокаховська ОДПІ: боротьба з податковими правопорушеннями

податковаПостійне надходження до бюджетів податків та інших обов’язкових платежів є важливим чинником належного функціонування держави, запорукою успішного соціального, економічного розвитку та добробуту, розвитку місцевого самоврядування громадян. Проте не всі платники податків сумлінно виконують один із найголовніших обов’язків перед державою, вдаються до різних порушень податкового законодавства — від несвоєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету відповідного рівня до умисного ухилення від їх сплати.

Новокаховською ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області з метою упередження порушень та для забезпечення безумовного дотримання вимог податкового законодавства проводяться відповідні контрольно-перевірочні заходи.

Так за січень – червень 2016 року працівниками Новокаховської ОДПІ було проведено 3 планові та 51 позапланових документальних перевірок СГД, за результатами яких було донараховано 1420,0 тис. гривень.

Крім цього, проведено 3 фактичні перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв у тому числі свідоцтв про державну реєстрацію, виробництва та обігу підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).