Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області інформує

Ваша думка – важлива

Налоговый кодексШановні платники податків!
Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області з метою поліпшення якості массово – роз’яснювальної роботи просить надавати:
– перелік тем, які були б цікавими для вас, з метою висвітлення під час щомісячних семінарів;
– побажання щодо запрошення представників аудиторської та бухгалтерської спільноти, виступи яких ви хотіли б почути під час семінарів.
Також для якісної підготовки відповідей просимо заздалегідь надавати перелік запитань, відповіді на які ви хотіли б почути на семінарах.
Інформацію надсилати за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11а, каб. 104.
Дякуємо за ваші пропозиції та запитання!

В допомогу платникам податків активно діють сервіси ДФС України

Для якісного обслуговування платників податків та забезпечення умов для того, щоб процес адміністрування податків був швидким і комфортним, на офіційному веб-порталі ДФС України запроваджено 14 сервісів, якими сьогодні користуються більшість платників податків, зокрема: «Реєстр платників ПДВ», «Митна статистика», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Електронна митниця», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Пульс», «Електронний кабінет платника податків», «Анулювана реєстрація платників ПДВ», «Адреси масової реєстрації», «Електронна звітність», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Інформаційно-довідковий ресурс», «Декларування он-лайн», «Реєстр страхувальників».
Крім того, в поточному році запроваджуються нові сервіси «Перевірка декларацій» та «Електронна перевірка» для платників єдиного податку.
Вищезгаданими сервісами можна скористатися також через сайт ГУ ДФС у Херсонській області www.kherson.sfs.gov.ua.

Звітувати за забруднення навколишнього середовища за ІV квартал необхідно за новою формою

Міністерством фінансів України наказом від 17.08.2015 р. №715 затверджено нову форму Податкової декларації екологічного податку та 9 додатків до неї. В новій формі звітності передбачене місце для зазначення кодів забруднюючих речовин та відходів. З цією метою затверджено кодифікатори забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення та скидаються у водні об’єкти, а також відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (додатки 7, 8, та 9).
Нагадаємо, відповідно до п.46.6 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набувають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. Тобто, звітність за ІІІ квартал ц.р. подається до контролюючих органів не пізніше 9 листопада 2015р. за старою формою, затвердженою наказом ДПА від 24.12.2010 № 1010. Звітувати ж за новою формою декларації платникам необхідно за результатами діяльності в ІV кварталі 2015 року.

«Пульс податкової»: (044) 284-00-07

Новокаховська ОДПІ нагадує: сервіс «Пульс» – гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044) 284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митниць, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України. Інформація приймається цілодобово.