Новокаховська поліція боролась з порушниками правил дорожнього руху

12744222_525646567616654_8767656866698955068_n

В період з 18 по 20 лютого було проведено профілактичні заходи спрямовані на дотримання учасниками дорожнього руху правил паркування автомобілів (м. Нова Каховка, вулиці Першотравнева та Дзержинського). Під час проведенння заходів було винесено 25 постанов за порушення правил зупинки та стоянки у невстановлених місцях. Розяснено вимоги п. 15.9 ПДР України 20 учасникам дорожнього руху.

Про це повідомляє прес-служба Новокаховського відділу поліції.

При цьому залишаться проблемною ділянка вулиці Першотравнева (від вул. К.Маркса до вул. Леніна) де попри всі намагання «очистити» вулицю від порушників правил зупинки та стоянки, які своїми діями заважають безпечному руху транспорту та пішоходів можливо, лише за допомогою заходів адміністративного характеру.

Також нагадуємо, що при порушенні ч.3 ст.122 КУпАП (в частині порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоду дорожньому руху або загрозу безпеці руху) згідно ст. 265-2 КУпАП («Тимчасове затримання транспортного зхасобу») працівник уповноваженого підрозділу, що забезпечує безпеку дорожнього руху, тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставлення його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, у тому числі за допомогою спеціального автомобіля – евакуатор.

Але при відсутності взаємоповаги та взаємопорозуміння між учасниками дорожнього руху всі намагання поліпшити ситуацію на вулицях нашого міста будуть зведні на нівець.