Новокаховська “приборка” пишається своїми студентами

Студенти Новокаховського риладобудівного технікуму роблять все можливе, щоб про наше місто знали далеко за його межами. Нам є ким і чим пишатися.

22 березня Нова Каховка приймала студентів зі всієї України в рамках  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. Студент І курсу технікуму групи А17 – 1Д Грек Данило посів І місце (викладач  Ігор Сушко).

23 березня у  Херсоні відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед закладів фахової передвищої освіти. Студент групи П15 – 2Д Руснак Єгор посів І місце (викладач Раїса Градінар). А ще один  переможець VII Всеукраїнської олімпіади 2017  з радіоелектроніки Передрій Іван, який навчається в “приборці”,  отримав  за свою перемогу від глави Херсонської облдержадміністрації  Андрія Гордєєва грошовий сертифікат.

29 березня у Херсоні відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з електротехніки  серед закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Студент групи РТ15-1Д  Бузанов Костянтин посів ІІ призове місце (викладач Тосенко Олександр).

Вітаємо обдаровану молодь та зичимо нових, ще вищих досягнень!