Новокаховська рада просить відтермінувати створення парку «Нижньодніпровський»

Сьогодні, 21 травня, відбулась чергова сесія Новокаховської міської ради, у якій взяли участь 35 депутатів. Була розглянута низка питань із життєдіяльності міста.Изображение-174

Про це повідомляє власний кореспондент “НК онлайн”.
Зокрема народні обранці схвалили звіт щодо виконання міського бюджету за перший квартал 2015 року. Найголовніше, як підкреслила начальник фінуправління І. Фурсеєва, виконання – 114,7%, а Дніпрянська рада завдяки грошам солодухінців за землю вже має річний план.
Депутати обговорили хід виконання програми розвитку архівної справи, розраховану на 2012-16 роки. Внесли зміни до заходів програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів; до програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей; до міської соціальної цільової програми розвитку освітянської галузі на 2013-15 роки;, до програми розвитку культури і туризму Нової Каховки.
Були також внесені зміни до рішень щодо уточненого порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності; про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які плануються для продажу на торгах; про ставки орендної плати за землю на території міста; про міський бюджет на 2015 рік.
Була затверджена структура Новокаховської міської ради та її виконавчих органів. Поповнені статутні капітали КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» та КП « Центральна міська аптека Новокаховської міськради». Затверджені склад комісії з формування списку народних засідателів; порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного обʼєднання територіальних громад; договір про спільну діяльність з ТОВ «Аудиторська компанія «Фінансові резерви».Изображение-178Найбільші дебати розгорілися щодо тексту звернення міської ради «нагору» з питання створення природного парку «Нижньодніпровський». Основний меседж був такий: громада тільки «за»  створення парку, але треба врахувати інтереси людей і зробити все юридично правильно.