Новокаховська школа №1 взяла участь  у всеукраїнському фестивалі «Козацький Гарт-2018»

Колектив загальноосвітньої школи №1 (директор Олена Зуйко) приділяє належну увагу національно-патріотичному вихованню. З цією метою команда учнів школи, під керівництвом вчителів фізичної культури Вашкура П. Я. та Овчарова В. П., взяла участь у ІІІ обласному етапівВсеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький Гарт-2018», який проходив у селі Республіканець Бериславського р-ну на території Кам’янської Січі.

До фестивалю долучилось  27 команд з усієї Херсонщини. Команда ЗОШ №1 гідно захищала честь школи та міста,  показавши гарні результати. У змаганнях прийняли участь наступні учні: Гукіна С., Бєлова С., Панченко В., Конопацька Є., Савченко А., Домбровська М., Овчаров Н., Попов С., Герасименко Н., Сапожніков В., Горбачов Д., та Тріандофіліді А. Команда посіла ІІ місце з човникового бігу.

Учні показали відмінні особисті результати в спортивних змаганнях. Так, Горбачов Дмитро посів І місце у стрибках в довжину, з результатом 3 метра, Домбровська Марія посіла ІІІ місце з човникового бігу серед дівчат та І місце у стрибках в довжину, з результатом 2,41 метра. Вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо нових звершень!