Новокаховська школа №3 підвела підсумки роботи свого “Веселкового Голлівуду”

15 червня Веселковий Голлівуд прощався зі своїми юними кіногероями. Під час святкового зібрання діти пригадали заходи, від яких у них залишилися гарні враження.

Найбільш вдалими, на думку вихованців, були пошуковий квест “Нові пригоди детектива”, пісенний конкурс “Євробачення-2018”, конкурс акторської майстерності “Крок до зірок Голлівуду”, пригодницький квест “Віртуальні пригоди країнами світу”, екскурсія до Зелених Хуторів Таврії, конкурс моди та дефіле “Літній настрій у Голлівуді”. Отже, за ці чотирнадцять днів дітлахи пройшли шлях становлення зірки. Тому урочистим моментом свята закриття табору стало вручення кожному вихованцю Сертифікату “Super Star”. Діти, отримуючи нагороди, виглядали безмежно щасливими. А деякі з найстарших вихованців отримали нагороди в окремих номінаціях: ” Кращий фітнес-тренер”, “Кращий постановник танців”, ” Кращий асистент звукорежисера”.

І звісно ж, не залишилася поза увагою та кіностудія, яка назбирала найбільше Оскариків. Вона отримала набір солодощів. Під час інтерактивного обміну думками та враженнями діти повідомили, що табір – це краще місце на землі, це дуже веселий час перебування в школі, це можливість знайти нових друзів і отримати гарні враження.

На питання “Яку тематичну ідею наступного літа вони хотіли б втілити у життя?” більшість дітей вибрали “Веселковий LEGO ленд”. Чому і б ні, адже ця тема дуже близька учням початкової школи, які вже два роки поспіль є учасниками програми Lego First Legue Junior. Вважаємо, їм буде дуже цікаво поглинути на три тижні у світ Lego. “Веселка” не прощається зі своїми дітлахами, вона говорить їм “До нових зустрічей!”.