Новокаховська школа №3: цілі досягає той, хто не опускає руки!

Сьогодні, 30 листопада,  кореспонденти нашого видання стали свідками значної і важливої події  в освітянському житті Нової Каховки: у школі №3 відбулося урочисте відкриття оновленої спортивної зали.

Довгих 25 років  це пристосоване для занять фізичною культурою приміщення не ремонтувалося і не відновлювалося. Довгоочікувана реконструкція затягнулася в силу різних обставин. Та школа – як учні, так і викладачі під  керівництвом мудрого наставника – директора Ірини Дубас – не сиділи склавши руки. Два рази поспіль юні спортсмени   здобували перемогу у проектах Фонду братів Кличків. Так, нинішнього року навчальний заклад отримав так звану «Посилку успіху» . У ній – набір нового спортивного інвентарю, а також екологічно безпечна фарба. Саме це й  стало тим важливим поштовхом, аби депутати міської ради ініціювали питання модернізації спортивної зали.  Ініціативу підтримав міський голова Володимир Коваленко. І от результат – свято у новенькій, обладнаній за всіма сучасними вимогами, залі. Роботи  були виконані під керівництвом підрядника Олександра Передерія.img_1726

Привітати  шкільну громаду у цей важливий день до стін закладу завітали мер Володимир Коваленко, депутати міськради Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко, Наталія Марченко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, члени  міської Асоціації закладів сприяння здоров’ю.  Усі вони не шкодували теплих слів і щирих привітань. В дарунок від міськради депутати разом з міським очільником презентували школі нову акустичну установку.

«Мрія про спортивну залу школи №3 – це мрія не одного покоління дітей, які сюди вже дорослими привели власних діток і навіть онуків. Наш заклад єдиний у місті, що не має  спортивної зали, а лише пристосоване для занять приміщення. Тому сьогодні нашу радість – словами не пердати.  Висловлюємо щиру вдячність за допомогу і  увагу  до нашого закладу!, – підсумувала директор Ірина Дубас.- Ми знаємо, що мрії здійснюються. І тому сподіваємося, що вже в недалекому майбутньому наша заповітна  мрія здійсниться  – розпочнеться будівництво великої, справжньої спортивної зали.

В якості дарунку  шестикласники презентували присутнім креативну руханку  «Перлина Україна» (керівник С. Варенич).  До вашої уваги невеличкий фотозвіт зі спортивного свята.

img_1718
img_1781img_1721 img_1744img_1805
img_1762img_1756

img_1824