Новокаховська школа №6: «Табір, до побачення! Привіт, літо!»

Ось і закінчилося перебування дітей у  пришкільному таборі «Сонечко» ЗОШ №6 (директор Людмила Гайсенюк).  Промайнуло 14 днів роботи . А якими цікавими вони були!

Насамперед  ми прагнули організувати якнайкращий відпочинок для наших учнів. Тому до роботи залучалися вчителі фізичної культури та музичного мистецтва, які проводили з дітками фізкультхвилинки, спортивні змагання, музичні конкурси. Життя дітей у таборі було цікавим і змістовним. Кожен день був насичений новими подіями і враженнями. Де тільки не побували наші вихованці за цей час! Вони відвідали «Легендарну Тачанку»,  музей А.Бахути, музей «Таврія», побували на екскурсіях у військовій частині, в пожежній частині, на Каховській ГЕС, відвідали кінотеатр «Юність». Діти потоваришували, дізналися багато цікавого та повчального, розкрили свої таланти.

Час, проведений у таборі «Сонечко», був чудовий, насичений дитячими усмішками, незабутнім відпочинком із цікавими іграми, конкурсами та змаганнями.

15 червня  всі  зібралися на святковому закритті табірної зміни.  Діти з сумом,  але з позитивними враженнями та бажанням  повернутися знову, попрощалися з табором, подякувавши всім, хто з ними працював .

Табірна зміна промайнула досить швидко і залишила в пам’яті лише яскраві емоції. Святковий обід, слова-настанови від педагогів… І настав час сказати: «Табір, до побачення! Привіт, літо!».

                                                                           Л.Немчинова, начальник табору