Новокаховська школа №8 провела низку благодійних акцій

Різдвяні свята – одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.

За ініціативи міського учнівського самоврядування в новокаховській школі №8 було проведено благодійні акції, одна з яких мала назву  «Твори добро». Ця акція проводилася для військових, учасників АТО. Речі були передані волонтеру Ользі Даниловій та  Таїсії Марченко, голові міської спілки Червоного Хреста для  людей похилого віку. Допомогу з доставкою речей також надала депутат міської ради Наталія Марченко.

Друга акція «Новорічне диво» була організована для дітей санаторію «Джерельце». У ці зимові новорічні дні в серці кожної людини горить незгасимий вогник надії на те, що мрії повинні здійснюватися. А коли їм не здійснюватися, як не на Новий Рік чи Різдво?

Перелік доброчинних заходів можна продовжувати і далі, ми приділяємо багато часу обміну досвідом в організації та проведенні їх. Наші шкільні активи  постійно організовують благодійні акції, опікуються дитячими інтернатами та санаторіями, лікарнями, інфекційним відділенням і беруть участь у місцевих благодійних акціях. Цього разу теж було зібрано багато солодощів, печива, варення, канцтовари, розмальовки, книги, ігри, іграшки, новорічні подарунки та  вироби, які були передані в санаторій «Джерельце».

Кожна людина, яка хоча б один раз узяла участь у подібних акціях, більше ніколи в житті не пройде осторонь чужої біди!

Адміністрація та педагогічний колектив школи вдячні всім учням та батькам за участь у благодійних акціях.

Оксана Гречана, організатор дитячого колективу