Новокаховська школа – переможець конкурсу Фонду братів Кличко «Посилка Успіху»

Вже багато років колектив ЗОШ №3 під керівництвом директора Ірини Дубас результатами своєї роботи поповнює матеріально-технічну базу навчального закладу. Сприяє цьому також і експериментальна діяльність, завдяки якій другий рік поспіль школа стає призером спортивних проектів Фонду Кличко.

Перемога у конкурсі «Клич друзів – граймо разом! – 2015» стала сенсацією для шкільного колективу та мешканців мікрорайону. Минулого року на території школи був встановлений спортивний майданчик, який відповідає сучасним екологічним умовам і вирізняється стильним дизайном. Зміцнювати здоров’я та підвищувати рівень фізичної підготовки мають змогу не лише школярі, а й усі прихильники здорового способу життя міста.IMG_1188

У квітні 2016 року школа подала заявку на участь у проекті «Посилка Успіху – 2016» Фонду Кличко. Провідна ідея проекту «Посилка успіху» – розвиток та підтримка спорту в Україні, забезпечення молодих спортсменів якісним інвентарем для проведення тренувань та участі у змаганнях.

За умовами проекту потрібно було заповнити анкету на сайті фонду та надіслати відеоролик про роботу шкільної спортивної секції. Юні спортсмени, окрилені попередньою перемогою, презентували роботу секції з легкої атлетики, адже її результатами можна пишатися! Відеоролик тренувань набрав у соціальних мережах достатню кількість голосів та увійшов до числа переможців! Боротьба за перемогу була нелегкою: у проекті взяли участь майже 800 шкіл з усіх куточків України.

Вже в червні школа отримала посилку, в якій знаходився набір спортивного інвентарю: м’ячі футбольні, волейбольні, баскетбольні, для фітнесу, скакалки, футбольні фішки, килимки для занять фізкультурою, набори для настільного тенісу, командні маніжки та ін. Також ми матимемо можливість пофарбувати спортивну залу та спортмайданчики екологічною якісною фарбою Alpina від Caparol. Розділити радість зустрічі подарунків завітали представники громадськості та депутати міської ради Олександр Афанасьєв та Віталій  Перетятько.IMG_3007---копия

Таким чином, експеримент з медіаосвіти – це не тільки духовне виховання учнів засобами мультимедіа, збільшення кількості комп’ютерів у нашому закладі та масове підключення до глобальної мережі Інтернет. Це також і освоєння нових технологій роботи з інформацією, що містить в собі появу нових форм зовнішньої самопрезентації загальноосвітнього навчального закладу.

Ця посилка – гарний і доречний подарунок для всіх учасників навчально-виховного процесу напередодні нового навчального року. Маємо надію, що наші досягнення будуть щорічно примножуватися. Борімося за свої мрії та ніколи не зупиняймося на досягнутому!

Світлана Варенич