Служба у справах дітей: “Добре виховати дітей – не лише моральний, а й конституційний обов’язок”

Днями у  Новій Каховці відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Про це повідомляє служба у справах дітей.

Присутні члени комісії  розглянули цілу низку питань, серед яких  захист житлових та майнових прав дітей (7),  соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (5),  стан виконання батьківських обов’язків (3), доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав (2), вирішення суперечок  батьків участі у вихованні дитини (3),  затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставина,х які перебувають на обліку служби у справах дітей (3) та інші.
На засідання були  запрошені громадяни, які звернулись до комісії з питань захисту прав дитини із заявами, а також батьки, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки. З ними провели бесіди та відповідну роз’яснювальнау роботу.
Кожен із членів комісії, заявників та запрошених мав можливість висловити власну думку, аби прийняти рішення, які відповідатимуть інтересам дітей.
За словами працівників служби у справах дітей, за підсумками комісії будуть підготовлені проекти рішень для розгляду та затвердження на черговому засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
“Підсумовуючи, хотілося б зазначити, що однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства є неналежне ставлення батьків до виховання своїх дітей. Без глибокої, самовідданої любові до дітей не буває і не може бути повноцінного сімейного виховання, – наголошують спеціалісти. –  Добре виховати своїх дітей – не тільки найголовніший моральний, а й конституційний обов’язок кожного батька та матері. За виховання своїх синів та дочок громадяни несуть відповідальність перед законом.
Любов і дружба, взаємна підтримка дитини батьками є для маленького громадянина наочним прикладом, що вводить його у світ складних людських відносин. На жаль, не завжди батьки можуть дійти згоди щодо виховання своїх дітей, і найчастіше це трапляється після розлучення”.