Новокаховська служба у справах дітей провела перше засідання у новому році

12 січня у Новій Каховці відбулося перше в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини, участь у якому взяли представники служби у справах дітей, юридичного та реєстраційного відділів виконкому, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Пенсійного фонду, Таврійської міської та Дніпрянської селищної рад, Новокаховського відділу поліції, дитячої поліклініки КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка».

Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки.
У присутності членів комісії розглянуто 43 питання, з них:
1) про захист житлових та майнових прав дітей – 8 ;
2) про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 4;
3) про стан виконання батьківських обов’язків – 6;
4) про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей – 23;
5) інше – 2.
Спеціалісти служби у справах дітей ознайомили членів комісії з заявами громадян та доданими до них документами. Кожна справа була всебічно вивчена для прийняття об’єктивного рішення щодо забезпечення захисту прав дітей.
В черговий раз комісією було розглянуто ряд проблемних питань щодо сімей, де батьки безвідповідально відносяться до виконання батьківських обов’язків, не забезпечують належних умов для виховання і повноцінного розвитку дітей. Запрошені громадяни були заслухані особисто. На підставі отриманої інформації був здійснений аналіз умов проживання цих сімей, розглянуто доцільність отримання ними державних виплат, перебування в цих родинах дітей. З метою збереження біологічної родини для дитини, нерадивим батькам фахівцями надані необхідні консультації, запропонована допомога для виходу із складної життєвої ситуації. Громадяни попереджені про наслідки невиконання батьківських обов’язків.