Новокаховська СЮН: “Захищайте своїх домашніх улюбленців!”

5 жовтня на Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради  (в. о. директора Р. Голованова) відбувся виховний захід, присвячений Дню захисту тварин, – повідомляє методист СЮН І. Скрабунова. 

Свято пройшло весело і цікаво: проводились екологічні ігри, вікторини, загадки про  тварин, діти вивчили  та розповіли вірші. Вихованці гуртка «Любителі домашніх тварин» оформили плакат, були ведучими, розповідали про тварин живого куточка СЮН. Це свято сприяло  формуванню в дітей  гуманного ставлення до тварин, ознайомленню з рідкісним видами тварин, вихованню у дітей любові до «братів наших менших» та почуття особистої відповідальності за долю тварини.

Дітям була представлена виставка тварин живого куточка СЮН, на якій вони спостерігали за тваринами  та годували їх. Також діти розповідали один одному про особливості поведінки своїх улюбленців, про їх харчування та догляд, про їхні звички та умови утримання. Гуртківці отримали велике задоволення від спілкування з  тваринами.

Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети. Тож бережіть тварин нашої планети і захищайте своїх домашніх улюбленців!