«Новокаховське ШЕУ» – краще підприємство України-2017

…Лютий 1978 року. Новокаховський міськкомунгосп прийняв рішення щодо створення дорожньо-експлуатаційної дільниці, якій в березні передав дороги балансовою вартістю 2 млн.606 тис. 327 карбованців. На той час колектив нараховував 55 робітників та 16 інженерно-технічних працівників. Очолив дільницю Володимир Семенюк, головним інженером працював Анатолій Івашкін, старшим бухгалтером – Любов Підставкіна. Підприємство мало ремонтувати і утримувати магістралі Нової Каховки, які прокладали різні будівельні організації, починаючи від «Дніпробуду» і завершуючи «Херсоноблагробудом».

На чолі підприємства в різні роки стояли Г. Тихомиров, В. Борисов, Я. Назар, В. Борщевський, В. Бойко, С.
Фісюк. Найтяжчими і найважливішими в історії управління були 1986-1997 роки, коли керівником був Ігор Лемперт.

Нині біля «керма» ШЕУ стоїть Анатолій Гуртовий. Урочисті збори з нагоди 40-річчя підприємства –  цієї, на перший погляд, скромної, але значущої  події – відбулись вчора, 2 березня.

Привітати колектив  до ШЕУ завітали також міський голова Володимир Коваленко, радник мера Микола Плюйко.

«Взагалі то датою нашою заснування вважається 28 лютого, як і Нової Каховки, що дуже символічно.  Підприємство переживало різні часи – злети і падіння, як і вся країна в цілому, – зазначив Анатолій Павлович, вітаючи колег. – Завдяки мудрим керівникам у найтяжчі часи  КП було збережено, не передано у приватну власність, не розділено на окремі структури. Сьогодні «ШЕУ» – госпрозрахункове, ремонтує шляхи по всій Херсонській області. Наш колектив – дружна, злагоджена команда професіоналів. У 2017 році завдяки підрядним роботам та виробництву асфальту за межами Нової Каховки освоїли більше 13 млн. грн. Тобто, це вдвічі більше, ніж у місті (6 млн. 343 тис. грн.). На балансі – більше 80 км доріг, які ми обслуговуємо, незважаючи на погоду, і вдень, і вночі. Що стосується основних проблем – недостатня кількість нової техніки, маленька заробітна плата, постійний ріст цін на матеріали. Але впевнений, що ми впораємося, продовжуючи плідно працювати. Дякую усім, хто впродовж усіх цих років зміг не просто зберегти підприємство, а вивести його на якісно новий рівень роботи. Зичу усім нам у такому ж складі зустріти 50-річний ювілей КП,  яке, сподіваюсь, матиме і новий асфальтовий завод, і  нову техніку».

З теплими вітальними словами до присутніх звернувся мер Володимир Коваленко. «Найперше – дякую усім вам за роботу і порозуміння. Всі ці роки ви натхненно працювали на благо громади. Попереду у нас багато роботи, оскільки час не стоїть місці, – зазначив Володимир Іванович. –  Капітального ремонту доріг потребують наші вулиці Горького, Першотравнева, проспект Перемоги та інші. Місто має бути гарним, ошатним, затишним. І в цьому ваша робота грає не останню роль. Щиро бажаю всім працівникам дорожнього господарства нових трудових здобутків, подальшої успішної та безаварійної роботи, щастя, добробуту і нових досягнень, які стануть надбанням нашого міста!».

Хвилю теплих вітань змінила церемонія нагородження. Найперше слід відзначити: КП «Новкаховське ШЕУ», згідно з критеріями національного рейтингу якості товарів і послуг, в результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, було удостоєне звання «Краще підприємство України 2017 року». Під бурхливі оплески експертний висновок Володимир Іванович вручив керівникові.  Крім того, Анатолія Павловича  за гідні досягнення нагородили орденом «Гордість України».

І, звичайно ж, за свої  зусилля  подарунки, нагороди  та премії отримали кращі працівники, в тому числі  від міського голови. А від підприємства – грошові винагороди, усі, без винятку.

Ось такі  приємні й радісні новини чекали наших дорожників. Зичимо їм подальших успіхів, плідної праці, щастя та злагоди!